783
Headphones icon INFOLINIA +48 22 633 90 90 FAQ

Obiekty publiczne

Obiekty użyteczności publicznej charakteryzuje m.in. intensywny przepływ osobowy, co sprawia, że kontrola dostępu do poszczególnych stref tych obiektów jest niezwykle ważna. Kluczowe jest także, aby systemy bezpieczeństwa i ochrony życia działały w takich obiektach szczególnie efektywnie i niezawodnie.

Do obiektów użyteczności publicznej zalicza się m.in. budynki przemysłowe, kompleksy biurowe, wieżowce, hotele, centra handlowe, przedszkola, szkoły, uczelnie, banki, szpitale. Środki bezpieczeństwa w tych obiektach obejmują kilka obszarów, jednym z kluczowych jest system monitoringu wizyjnego stanowiący powszechną metodę zapewniania bezpieczeństwa, umożliwiający kontrolę osób i mienia czy też całych obiektów. W przypadku włamania, wypadku czy innego incydentu, ułatwia ustalenie przyczyn i zapewnia istotny materiał dowodowy w postaci nagrań wideo.

Oprogramowanie GANZ CORTROL do centralnego zarządzania systemami monitoringu wizyjnego umożliwia wizualizację statusu innych systemów tj. kontroli dostępu, sygnalizacji włamania i napadu, p.poż., oraz pozwala na kompleksowe, centralne zarządzanie zasobami systemowymi.

Obiekty publiczne
Otwarta platforma

Otwarta platforma

Kompatybilny z tysiącami różnych urządzeń, otwarty interfejs API

Bezpieczny

Bezpieczny

Szereg mechanizmów chroniących system i dane przez zagrożeniami

Wydajny

Wydajny

Szybki i niezawodny, lekki i nieobciążający hardware

Skalowalny

Skalowalny

Zarządzanie rozproszonym systemem z centralnej lokalizacji

KOMPLEKSOWE BEZPIECZEŃSTWO

Zastosowanie

Oprogramowanie GANZ CORTROL VMS stanowi kluczowy komponent systemu monitoringu wizyjnego, odpowiadający za zarządzanie zasobami systemowymi, archiwizację (nagrywanie) oraz podgląd wideo LIVE, jak również wizualizację statusu innych podsystemów, automatyczne wykrywanie incydentów alarmowych i szereg innych zadań realizowanych automatycznie lub półautomatycznie, wspomagając operatorów.

BENEFITY

Co zyskujesz?

Wdrożenie systemu GANZ CORTROL w obiektach z istniejącą infrastrukturą VSS (CCTV) wymaga reorganizacji zasobów, zarówno tych ludzkich jak i sprzętowych, ale wynikiem wdrożenia jest znaczące obniżenie kosztów utrzymania całego systemu monitoringu.

Dzięki otwartej platformie GANZ CORTROL, można z łatwością zintegrować istniejące komponenty systemu monitoringu, zarówno kamery jak i rejestratory, modernizując system do najnowszej technologii bez konieczności kosztownej wymiany wciąż dobrze działających urządzeń.

W MGNIENIU OKA

Jak wygląda proces wdrożenia?

Stanowimy dla naszych partnerów solidne zaplecze kompetencyjne. Od pierwszego etapu tworzenia koncepcji projektu uczestniczymy w tym procesie, dzieląc się naszą wiedzą i sugerując najbardziej odpowiednie i optymalne rozwiązanie, adekwatne do specyfiki obiektu oraz realnych potrzeb klienta.

Prezentacja technologii

Spotykamy się w gronie osób zainteresowanych i decyzyjnych, prezentując nasze technologie z naciskiem na obszary najbardziej wpasowane w oczekiwania i potrzeby klienta. Często już na tym etapie następuje wstępny zarys koncepcji systemu, jakiego ostatecznie oczekuje klient.

CZAS TRWANIA
1
Prezentacja technologii

Wdrożenie testowe

Na podstawie przedyskutowanej i uzgodnionej koncepcji rozwiązania, przygotowujemy i udostępniamy klientowi system testowy, który może być uruchomiony w rzeczywistym środowisku na obiekcie. Przeprowadzamy stosowne szkolenie dla osób wyznaczonych do testowania naszego systemu. Dzięki temu etapowi, klient ma możliwość w bezpośredni i „namacalny” sposób zweryfikować korzyści i ocenić atrakcyjność oferowanego rozwiązania.

CZAS TRWANIA
2
Wdrożenie testowe

Wdrożenie docelowe

Najistotniejszym etapem całego procesu jest wdrażanie docelowego rozwiązania. Najczęściej, ten etap jest realizowany przez naszego licencjonowanego partnera. Końcowa faza wdrażania jest objęta naszą asystą techniczną, angażującą naszego specjalistę w przeprowadzenie prawidłowej parametryzacji systemu

CZAS TRWANIA
3
Wdrożenie docelowe

Szkolenie końcowe

Ostatni etap to faza szkoleniowa oraz omówienie spostrzeżeń i uwag z naszym specjalistą technicznym. Ten etap jest szczególnie istotny z punktu widzenia przyszłego administratora systemu, który powinien pozyskać maksimum wiedzy i kompetencji, aby móc szybko i niezawodnie reagować w przyszłości na bieżące potrzeby użytkowników systemu.

CZAS TRWANIA
4
Szkolenie końcowe
Wypróbuj nasz system

Wypróbuj nasz system zupełnie za darmo

Jeśli jesteś zainteresowany bezpłatnym przetestowaniem oprogramowania GANZ CORTROL, zgłoś się już teraz. Doradzimy i zaproponujemy odpowiednią edycję oprogramowania. Udostępnimy licencję testową i pomożemy w instalacji oraz uruchomieniu.

wypełnij formularz

pozostałe

Sprawdź inne branże

Pomożemy Ci dobrać odpowiednie rozwiązanie

Nasz zespół to grupa wyspecjalizowanych i doświadczonych ekspertów, którzy są do Twojej dyspozycji. Zadzwoń do nas a pomożemy Ci wybrać produkty lub systemy idealnie dopasowane do Twojego przedsiębiorstwa.

skontaktuj się
Pomożemy Ci dobrać