185
Headphones icon INFOLINIA +48 22 633 90 90 FAQ

Ochrona

Nowoczesne technologie profesjonalizują rynek ochrony, wywierając coraz większy wpływ na kształt tej branży oraz na jakość świadczonych usług.

Innowacyjne i nowoczesne usługi wideo-monitoringu (tzw. „e-ochrona”) wykorzystują analitykę wideo z oczywistych powodów. Systemy analizy ze sztuczną inteligencją eliminują błędy operatorów, zapewniając przy tym ciągłą niezmienną skuteczność na wysokim poziomie (nie męczą się i nic nie umyka ich uwadze).

Profesjonalne rozwiązania GANZ SECURITY przeznaczone dla branży ochrony to przede wszystkim inteligentne nadajniki wideo-alarmów AIBOX, umożliwiające dozbrojenie istniejącego systemu monitoringu w profesjonalną i precyzyjną analitykę obrazu AI, bez konieczności wymiany kamer lub rejestratorów.

Ochrona
Skuteczność

Skuteczność

Dokładnie i precyzyjnie wykrywa zdarzenia alarmowe

Niezawodność

Niezawodność

Nie męczy się, nic nie umyka jego uwadze

Prostota

Prostota

Nie wymaga skomplikowanych kalibracji

Automatyzacja

Automatyzacja

Wykonuje działania zgodnie z zadanym scenariuszem

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Spełnia wysokie standardy cyberbezpieczeństwa

Wsparcie

Wsparcie

Duże zaplecze techniczne, szkolenia, tutoriale, narzędzia

AIBOX

Zastosowanie

Urządzenie AIBOX jest instalowane na terenie monitorowanego obiektu. Po podłączeniu do istniejącego systemu monitoringu, AIBOX pobiera strumienie wideo z kamer lub rejestratora i przeprowadza ciągłą analizę obrazu wykrywając zdarzenia, które spełniają wcześniej predefiniowane kryteria alarmu (np. wtargnięcie intruza, szwendanie się, wejście w zabronioną strefę, itp.).

Każdorazowe wykrycie zdarzenia alarmowego skutkuje tym, że AIBOX natychmiast wysyła powiadomienie alarmowe wraz z krótkim materiałem foto/wideo do Stacji Monitorowania.

AIBOX

Co zyskujesz?

Twój cel to wczesne wykrycie zdarzenia, natychmiastowa reakcja i skuteczna prewencja. Zadaniem urządzenia AIBOX jest zdalne monitorowanie obiektu i automatyczne wykrywanie zagrożeń oraz szybkie powiadamianie operatora stacji monitorowania.

 

Zyskujesz to, co jest kluczowe w usługach monitorowania   >>>

AIBOX

Jak wygląda proces wdrożenia?

Stawiamy na zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i komfortu podczas procesu wdrażania. Przeprowadzamy wstępny audyt techniczny w celu dobrania optymalnego trybu wdrożeniowego. Nasi inżynierowie zapewniają asystę techniczną oraz sesję szkoleniową ułatwiająca zapoznanie się z technologią jaką oferuje AIBOX.

Audyt techniczny

Spotykamy się w gronie technicznym w celu poznania stanu aktualnego, wyposażenia oraz konfiguracji rozwiązania stosowanego na stacji monitorowania. Uzgadniamy możliwości technologiczne w zakresie pilotażowego wdrożenia urządzenia AIBOX.

CZAS TRWANIA
1
Audyt techniczny

Pilotażowe wdrożenie

Na podstawie wcześniej uzgodnionych warunków, udostępniamy urządzenie celem podłączenia i uruchomienia we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Następnie, w obecności zespołu technicznego nasz specjalista przeprowadza proces konfiguracji zainstalowanego urządzenia, prezentując jednocześnie zasady prawidłowego konfigurowania.

CZAS TRWANIA
2
Pilotażowe wdrożenie

Użytkowanie testowe

Kolejny etap wdrażania jest przeznaczony na testy i zapoznanie się z walorami użytkowymi. Jest to okazja do zebrania uwag i spostrzeżeń, które zostaną omówione w ostatnim etapie wdrażania. Testując urządzenie AIBOX pracujące „na ostro”, masz świetną okazję aby przekonać się o walorach tej technologii i podjąć ostateczną decyzję o rozpoczęciu oferowania nowoczesnej usługi e-ochrony.

CZAS TRWANIA
3
Użytkowanie testowe

Szkolenie końcowe

Ostatni etap jest okazją do podzielenia się spostrzeżeniami i uwagami z naszym specjalistą technicznym. Ten etap jest istotny z uwagi na ocenę realnych możliwości rozwoju dalszego wdrażania, kompetencji technicznych oraz potrzeb w zakresie szkolenia, wytypowania osób odpowiedzialnych za wdrażaną technologię.

CZAS TRWANIA
4
Szkolenie końcowe
Wypróbuj nasz system

Wypróbuj nasz system zupełnie za darmo

Jeśli jesteś zainteresowany bezpłatnym przetestowaniem oprogramowania GANZ CORTROL, zgłoś się już teraz. Doradzimy i zaproponujemy odpowiednią edycję oprogramowania. Udostępnimy licencję testową i pomożemy w instalacji oraz uruchomieniu.

wypełnij formularz

pozostałe

Sprawdź inne branże

Pomożemy Ci dobrać odpowiednie rozwiązanie

Nasz zespół to grupa wyspecjalizowanych i doświadczonych ekspertów, którzy są do Twojej dyspozycji. Zadzwoń do nas a pomożemy Ci wybrać produkty lub systemy idealnie dopasowane do Twojego przedsiębiorstwa.

skontaktuj się
Pomożemy Ci dobrać