1501
Headphones icon INFOLINIA +48 22 633 90 90 FAQ

Szkolenia

Wejdź na wyższy poziom bezpieczeństwa – szkolenia z zakresu systemów VSS

Dołącz do Akademii GANZ Security i naucz się zarządzać systemami bezpieczeństwa. Poszerz swoją wiedzę z zakresu monitoringu wizyjnego i poznaj nowoczesne oprogramowanie VMS. Pozyskaj większą świadomość sytuacyjną o stanie bezpieczeństwa chronionego obiektu – kontroluj sytuację, reaguj adekwatnie do pojawiających się zagrożeń.

Konferencja
Mężczyzna z tabletem
ikona plus

Dzielimy się wiedzą

Jeśli pracujesz w branży ochrony i bezpieczeństwa, to wiesz, że dobry sprzęt to nie wszystko. System zabezpieczeń trzeba najpierw zaprojektować, a jak to zrobisz, skoro nie znasz obowiązujących przepisów i najnowszych trendów? Dobra praktyka to podstawa. Potrzebujesz wiedzy i umiejętności, my Ci to zapewnimy.

 

Podpowiemy, jak dobierać produkty, jak je integrować, konfigurować oraz uruchamiać. Poznasz narzędzia wspomagające, które ułatwią Ci pracę – a to wszystko przełoży się na bezpieczeństwo.

 

Szkolenia w Akademii GANZ to teoria, praktyka, warsztaty i egzamin końcowy. Jeśli go zdasz, otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności. Nie łatwo go zdobyć. Ich posiadacze to dosyć elitarna grupa profesjonalistów. Dzięki nam dołączysz do nich.

ikona plus ikona plus

Co zyskasz?

  • zdobędziesz wiedzę na temat obsługi i konfiguracji kamer
  • zwiększysz swoje kompetencje zawodowe
  • poprawisz jakość swojej pracy
  • nauczysz się maksymalnie wykorzystywać nasze urządzenia
  • poznasz aktualne trendy i rozwiązania z branży
ikona plus ikona plus ikona plus

Dla kogo są nasze szkolenia?

  • partnerów technologicznych
  • integratorów systemowych
  • specjalistów technicznych
  • inżynierów wsparcia technicznego
  • projektantów systemów zabezpieczeń
Konferencja
Ręce przy komputerze
ikona plus ikona plus ikona plus ikona plus

Projektowanie systemów zabezpieczeń

Koniecznie sprawdź nasze szkolenia. Jeśli nie znajdziesz tematyki, która Cię interesuje, to nic straconego. Oferujemy też kursy dostosowane do Twoich indywidulanych potrzeb. Korzystasz już z systemów wykorzystujących rozwiązania marki GANZ, zostali zatrudnieni nowi ludzie, którzy nie wiedzą jak w pełni wykorzystać te systemy – daj znać, a zorganizujemy indywidualny tok nauczania.

Nasze szkolenia

GenSTAR

Szkolenie GenSTAR

Szkolenie

GenSTAR

Wdrażasz systemy monitoringu wizyjnego i szukasz na rynku alternatywnych rozwiązań? – nadszedł czas na coś nowego.

GenSTAR to doskonała alternatywa dla popularnych na rynku chińskich marek. Kompletna linia produktowa kamer i rejestratorów o unikalnych funkcjach, uzupełniona oprogramowaniem zarządzającym.

Wybieram szkolenie GenSTAR

AI BOX

Szkolenie AI BOX

Szkolenie

AI BOX

AI BOX to inteligentny nadajnik wideo-alarmów (silnik sztucznej inteligencji) wyposażony w autorskie algorytmy analizy obrazu.

Na szkoleniu otrzymasz potrzebną wiedzą praktyczną uzupełnioną o ćwiczenia praktyczne. Dowiesz się, jak należy konfigurować AI BOX, aby uzyskać oczekiwane rezultaty działania.

Wybieram szkolenie AI BOX

Nie czekaj, zapisz się już dzisiaj!

Regulamin promocji

Nie czekaj, zapisz się już dzisiaj!

Zapisz się na jedno z powyższych szkoleń, odbierz gadżet.

REGULAMIN PROMOCJI

Pomożemy Ci dobrać odpowiednie rozwiązanie

Nasz zespół to grupa wyspecjalizowanych i doświadczonych ekspertów, którzy są do Twojej dyspozycji. Zadzwoń do nas a pomożemy Ci wybrać produkty lub systemy idealnie dopasowane do Twojego przedsiębiorstwa.

skontaktuj się
Pomożemy Ci dobrać