787
Headphones icon INFOLINIA +48 22 633 90 90 FAQ

Transport i logistyka

Logistyka stanowi bardzo istotny obszar w sferze „życia biznesowego” zapewniając ciągłość działania nie tylko firmom, ale nawet całym branżom. Jedną z kluczowych technologii zarządzania logistyką nowej generacji są inteligentne systemy wizyjne zintegrowane z innymi systemami uczestniczącymi w nadzorowaniu procesów i bezpieczeństwa w magazynach, centrach dystrybucyjnych czy też placach manewrowych.

Rozwiązania GANZ SECURITY w wersji zoptymalizowanej dla sektora logistyki zapewniają obszerny pakiet gotowych komponentów funkcjonalnych, wykorzystujących m.in. inteligentną analitykę wideo, integracje z urządzeniami przemysłowymi, wizualizację statusu oraz wyników pomiarowych aparatury sterującej m.in. chłodniami.

Jednym z kluczowych komponentów dla logistyki jest moduł oprogramowania GANZ CORTROL VMS służący do sprawnego i efektywnego weryfikowania reklamacji dotyczących dystrybuowanych towarów. Przy wykorzystaniu analityki wideo zapewniamy automatyzację nie tylko w zakresie Security, ale również w obszarze Safety – czyli ochronie zdrowia i życia pracowników

Transport i logistyka
Security & Safety

Security & Safety

Bezpieczeństwo oraz Ochrona zdrowia i życia pracowników

Reklamacje

Reklamacje

Sprawne i efektywne weryfikowanie reklamacji dystrybuowanych towarów

Wydajny

Wydajny

Szybki i niezawodny, praca wielu operatorów jednocześnie

Otwarty

Otwarty

Kompatybilny z tysiącami różnych urządzeń, otwarty interfejs API

Bezpieczny

Bezpieczny

Szereg mechanizmów chroniących system i dane przez zagrożeniami

KOMPLEKSOWE BEZPIECZEŃSTWO

Zastosowanie

Oprogramowanie GANZ CORTROL VMS stanowi kluczowy komponent systemu monitoringu wizyjnego, odpowiadający za zarządzanie zasobami systemowymi, archiwizację (nagrywanie) oraz podgląd wideo LIVE, jak również wizualizację statusu innych podsystemów, automatyczne wykrywanie incydentów alarmowych oraz BHP i szereg innych zadań realizowanych automatycznie lub półautomatycznie, wspomagając przy tym operatorów.

BENEFITY

Co zyskujesz?

Wdrożenie systemu GANZ CORTROL w obiektach logistycznych zapewnia m.in. automatyzację procesów związanych z bezpieczeństwem samego obiektu i towarów, oraz ochroną zdrowia i życia pracowników.

 

CORTROL-Connect to dodatkowy moduł przeznaczony szczególnie dla logistyki, Jest to narzędzie do sprawnego i szybkiego weryfikowania reklamacji, które bardzo znacząco przyspiesza proces i podnosi efektywność rozpatrywania reklamacji. Narzędzie to błyskawicznie wyszukuje nagrania wideo na podstawie danych z systemów magazynowych ERP, WMS czy też innych.

 

Integralność i możliwość połączenia innych systemów obiektowych z GANZ CORTROL przyczynia się do obniżenia kosztów utrzymania całego systemu bezpieczeństwa.

PRZYJAZNY PROCES

Jak wygląda proces wdrożenia?

Stanowimy dla naszych partnerów solidne zaplecze kompetencyjne. Od pierwszego etapu tworzenia koncepcji projektu uczestniczymy w tym procesie, dzieląc się naszą wiedzą i sugerując najbardziej odpowiednie i optymalne rozwiązanie, adekwatne do specyfiki obiektu oraz realnych potrzeb klienta.

Prezentacja technologii

Spotykamy się w gronie osób zainteresowanych i decyzyjnych, prezentując nasze technologie z naciskiem na obszary najbardziej wpasowane w oczekiwania i potrzeby klienta. Często już na tym etapie następuje wstępny zarys koncepcji systemu, jakiego ostatecznie oczekuje klient.

CZAS TRWANIA
1
Prezentacja technologii

Wdrożenie testowe

Na podstawie przedyskutowanej i uzgodnionej koncepcji rozwiązania, przygotowujemy i udostępniamy klientowi system testowy, który może być uruchomiony w rzeczywistym środowisku na obiekcie. Przeprowadzamy stosowne szkolenie dla osób wyznaczonych do testowania naszego systemu. Dzięki temu etapowi, klient ma możliwość w bezpośredni i „namacalny” sposób zweryfikować korzyści i ocenić atrakcyjność oferowanego rozwiązania.

CZAS TRWANIA
2
Wdrożenie testowe

Wdrożenie docelowe

Najistotniejszym etapem całego procesu jest wdrażanie docelowego rozwiązania. Najczęściej, ten etap jest realizowany przez naszego licencjonowanego partnera. Końcowa faza wdrażania jest objęta naszą asystą techniczną, angażującą naszego specjalistę w przeprowadzenie prawidłowej parametryzacji systemu

CZAS TRWANIA
3
Wdrożenie docelowe

Szkolenie końcowe

Ostatni etap to faza szkoleniowa oraz omówienie spostrzeżeń i uwag z naszym specjalistą technicznym. Ten etap jest szczególnie istotny z punktu widzenia przyszłego administratora systemu, który powinien pozyskać maksimum wiedzy i kompetencji, aby móc szybko i niezawodnie reagować w przyszłości na bieżące potrzeby użytkowników systemu.

CZAS TRWANIA
4
Szkolenie końcowe
Wypróbuj nasz system

Wypróbuj nasz system zupełnie za darmo

Jeśli jesteś zainteresowany bezpłatnym przetestowaniem oprogramowania GANZ CORTROL, zgłoś się już teraz. Doradzimy i zaproponujemy odpowiednią edycję oprogramowania. Udostępnimy licencję testową i pomożemy w instalacji oraz uruchomieniu.

wypełnij formularz

pozostałe

Sprawdź inne branże

Pomożemy Ci dobrać odpowiednie rozwiązanie

Nasz zespół to grupa wyspecjalizowanych i doświadczonych ekspertów, którzy są do Twojej dyspozycji. Zadzwoń do nas a pomożemy Ci wybrać produkty lub systemy idealnie dopasowane do Twojego przedsiębiorstwa.

skontaktuj się
Pomożemy Ci dobrać