1077
Headphones icon INFOLINIA +48 22 633 90 90 FAQ

11.10.2021

POLOmarket

Przy zaawansowanej technologii zastosowanej na obiekcie postawiliśmy na najlepsze systemy bezpieczeństwa dostępne na rynku. System GANZ CORTROL idealnie wpasował się w nowoczesną technologię budynku.

POLOmarket

Wyzwanie i cel wdrożenia

Głównym celem systemu monitoringu było zapewnienie bezpieczeństwa osób i mienia firmy. Ale równie ważne dla Klienta było użycie systemu monitoringu do przyspieszenia procesu rozpatrywania reklamacji w dystrybucji i dostawach. Klientowi zależało również na tym, aby system był kompleksowy, prosty w obsłudze oraz intuicyjny. Ważne było też zagwarantowanie płynnej pracy blisko 30 użytkowników systemu jednocześnie, zarówno w podglądzie jak i odtwarzaniu archiwum. Istotna była także możliwość integracji VMS z innymi obiektowymi systemami bezpieczeństwa, w tym KD i SSWiN oraz automatyką.

Wyzwanie i cel wdrożenia

Zakres działań

W nowo wybudowanym obiekcie zainstalowano blisko 240 kamer IP marki GANZ. Część kamer pracuje ciągle w temperaturze -24°C. System oferuje możliwość obsługi i monitorowania przejść kontroli dostępu, sterowania szlabanami, czytania tablic rejestracyjnych, używania przycisków AWP, sterowania tripodami oraz obsługi alarmów ze stref krytycznych takich jak serwerownia, maszynownia czy otwarta rampa.
W systemie GANZ CORTROL stworzono mapę synoptyczną zapewniającą m.in. wizualizację statusu przejść (drzwi), odczytów temperatury, wilgotności w określonych strefach, pracy urządzeń chłodniczych oraz podgląd statusu pracy oświetlenia.

Zakres działań

Rezultat

Poniższa relacja wideo prezentuje opinię klienta dotyczącą zarówno procesu wdrożenia systemu i przebiegu szkolenia, jak i walorów użytkowych oraz dalszego planu rozwoju systemu bezpieczeństwa logistyki w nowoczesnym centrum logistycznym.

Opinia klienta / referencje

Oto fragment wypowiedzi p. Pawła Godek – Security Managera Centrum Logistycznego POLOmarket:

Szukaliśmy kompletnego rozwiązania dającego nam możliwość integracji wszystkich systemów bezpieczeństwa na jednej mapie wizualizacji. Zdecydowaliśmy się na system GANZ CORTROL.

Dzięki wdrożeniu systemu GANZ CORTROL Global pojawiły się nowe możliwości zastosowania oraz rozwijania bezpieczeństwa logistyki.

  • Opinia klienta / referencje
  • Opinia klienta / referencje
  • Opinia klienta / referencje
  • Opinia klienta / referencje
  • Opinia klienta / referencje
  • Opinia klienta / referencje
  • Opinia klienta / referencje
  • Opinia klienta / referencje
Wypróbuj nasz system

Wypróbuj nasz system zupełnie za darmo

Jeśli jesteś zainteresowany bezpłatnym przetestowaniem oprogramowania GANZ CORTROL, zgłoś się już teraz. Doradzimy i zaproponujemy odpowiednią edycję oprogramowania. Udostępnimy licencję testową i pomożemy w instalacji oraz uruchomieniu.

wypełnij formularz

ZOBACZ NASZE

Pozostałe realizacje
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
OBIEKTY PUBLICZNE

POLITECHNIKA POZNAŃSKA

ZOBACZ
zobacz wszystkie

Pomożemy Ci dobrać odpowiednie rozwiązanie

Nasz zespół to grupa wyspecjalizowanych i doświadczonych ekspertów, którzy są do Twojej dyspozycji. Zadzwoń do nas a pomożemy Ci wybrać produkty lub systemy idealnie dopasowane do Twojego przedsiębiorstwa.

skontaktuj się
Pomożemy Ci dobrać