1147
Headphones icon INFOLINIA +48 22 633 90 90 FAQ

23.08.2021

BETA SECURITY

Spośród różnych testowanych systemów najlepszy okazał się GANZ CORTROL, ponieważ daje nam najlepsze rozwiązania technologiczne w atrakcyjnej cenie, a ponadto charakteryzuje się łatwością obsługi, ergonomią, znakomitą analityką obrazu i posiada wiele przydatnych modułów oraz jest bardzo dobrze skalowalny.

BETA SECURITY

Wyzwanie i cel wdrożenia

Wraz z rozwojem technologii zaczęło pojawiać się coraz więcej sprzętu oraz oprogramowania różnych producentów, co zmusiło Klienta do znalezienia i wdrożenia systemu pozwalającego na ujednolicenie platformy zarządzającej i spełniającego jednocześnie wysokie wymogi Centrum Ochrony.

Przy wyborze dostawcy systemu istotna dla Klienta była też gwarancja stałego wsparcia technicznego, dalszego rozwoju oprogramowania, a także dopasowanie go do potrzeb Klienta, tak aby spełniał warunki integracji z Systemem Ochrony Mobilnej oraz wysokie standardy stawiane przed Centrum Ochrony.

Wyzwanie i cel wdrożenia

Zakres działań

W nowo powstającym Centrum Operacyjnym, solidnie przystosowanym do obsługi Systemu Ochrony Mobilnej, w pierwszym etapie stworzono koncepcję wraz z rozplanowaniem architektury docelowego systemu zarządzania wideo. Na bazie tego projektu wdrożono infrastrukturę IT oraz niezbędny sprzęt, a następnie zainstalowano oprogramowanie GANZ CORTROL VMS.
W kolejnych etapach zoptymalizowano konfigurację sieciową, uruchomiono niezbędne komponenty oraz stworzono warunki użytkowe do eksploatacji systemu.
Końcowa faza to szkolenia dla operatorów oraz administratorów, która przy pełnym zaangażowaniu obu stron przebiegała bardzo sprawnie i efektywnie.

Zakres działań

Rezultat wdrożenia

Poniższa relacja wideo przedstawia recenzję dotyczącą zarówno procesu wsparcia przedwdrożeniowego, jak również samego procesu wdrożenia systemu, szkolenia operatorów oraz administratorów. Klient przedstawia w tej również perspektywy dalszego rozwoju systemu w kolejnych Centrach Operacyjnych.

Opinia klienta

Oto fragment wypowiedzi p. Pawła Byjos – Dyrektora Zarządzającego BETA SECURITY:

Współpraca z firmą i zarządem CBC układa się bardzo dobrze. Od samego początku mieliśmy duże wsparcie podczas wdrażania platformy GANZ CORTROL, jak również obecnie podczas jej eksploatacji. Myślę, że ta współpraca jest owocna dla obu stron, ponieważ na bieżąco wymieniamy wszelkie uwagi, dzięki czemu oprogramowanie może się rozwijać.

Obecnie firma BETA SECURITY posiada Centrum Operacyjne w Opolu oraz na Śląsku, ale w planach rozwojowych są kolejne Centra we Wrocławiu i Krakowie. W nowych lokalizacjach, dzięki wsparciu ze strony firmy CBC zostanie wdrożone oprogramowanie GANZ CORTROL.

  • Opinia klienta
  • Opinia klienta
  • Opinia klienta
  • Opinia klienta
  • Opinia klienta
  • Opinia klienta
  • Opinia klienta
  • Opinia klienta
Wypróbuj nasz system

Wypróbuj nasz system zupełnie za darmo

Jeśli jesteś zainteresowany bezpłatnym przetestowaniem oprogramowania GANZ CORTROL, zgłoś się już teraz. Doradzimy i zaproponujemy odpowiednią edycję oprogramowania. Udostępnimy licencję testową i pomożemy w instalacji oraz uruchomieniu.

wypełnij formularz

ZOBACZ NASZE

Pozostałe realizacje
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
OBIEKTY PUBLICZNE

POLITECHNIKA POZNAŃSKA

ZOBACZ
POLOmarket
Transport i Logistyka

POLOmarket

ZOBACZ
zobacz wszystkie

Pomożemy Ci dobrać odpowiednie rozwiązanie

Nasz zespół to grupa wyspecjalizowanych i doświadczonych ekspertów, którzy są do Twojej dyspozycji. Zadzwoń do nas a pomożemy Ci wybrać produkty lub systemy idealnie dopasowane do Twojego przedsiębiorstwa.

skontaktuj się
Pomożemy Ci dobrać